Максимальна швидкість км\ч
25
Час зарядки год
4-5
Запас ходу км
25
Максимальне навантаження кг
100
Вологозахист
IPX5
Акумулятор
36 В, 5.1 А·год
Вага
17.8 кг
Розміри
1142 × 567 × 1209 мм (у розкладеному вигляді)
1206 × 166 × 560 мм (у складеному вигляді)
Час зарядки
4.5 год
Пікова потужність
600 Вт
Номінальна потужність
300 Вт
Особливості
Підвіска: передня вилка
Тип приводу: задній привід
Система складання: DoubleFlip (стійка та кермо)
Поворотні сигнали: є
TCS: є
Га
Максимальне навантаження
100 кг
Максимальний нахил
15%
Запас ходу
25 км при швидкості 15 км/год
Кількість коліс
2
Діаметр дисків
10 пневматичні шини
Максимальна швидкість
25 км/год
Вікова група
Дорослий
Модель
V25i Pro 2
Гарантійний термін, міс.
12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 17.8 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Довжина: | 560 мм |
| Висота | 1206 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Призначення | Для всього дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 990 ₴
