Максимальна швидкість км\ч
25
Час зарядки год
8
Запас ходу км
50
Максимальне навантаження кг
120
Вологозахист
IPX5
Акумулятор
48 В, 765 Вт·год
Вага
21 кг
Розміри
1180 х 540 х 585
Час зарядки
8 год
Пікова потужність
700 Вт
Номінальна потужність
500 Вт
Особливості
Bluetooth
Підсвічування
Синхронізація зі смартфоном
Управління зі смартфона
Максимальне навантаження
110 кг
Максимальний нахил
50
Запас ходу
50 км
Кількість коліс
2
Діаметр дисків
10 безкамерні
Максимальна швидкість
25 км/год
Вікова група
Дорослий
Модель
GT3
Гарантійний термін, міс.
12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 21 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Довжина: | 585 мм |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Призначення | Для всього дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 999 ₴
