Максимальна швидкість км\ч
50
Час зарядки год
6
Запас ходу км
110
Максимальне навантаження кг
150
Вологозахист
IPX6
Підвіска
Damping Arm™
Акумулятор
46.8 В, 899 Вт·год
Вага
35.6 кг
Розміри
1360 × 627 × 1400 мм (у розкладеному вигляді)
1360 × 627 × 655 мм (у складеному вигляді)
Час зарядки
(стандартний): 5–6 год
(швидка зарядка, 10A): 2–3 год
Пікова потужність
2200 Вт
Номінальна потужність
700 Вт
Особливості
Тип приводу: задній привід
Гальмування: переднє дискове + заднє дискове + EABS
Переднє світло: 9 Вт з автоматичним датчиком
Заднє світло: 2 Вт стоп-сигнал
Поворотні сигнали: 1.6 Вт
Екран: 5″ LED
Максимальне навантаження
150 кг
Максимальний нахил
32%
Запас ходу
110 км (при швидкості 15 км/год)
75 км (при швидкості 25 км/год)
Кількість коліс
2
Діаметр дисків
12 безкамерні шини позашляхові
Максимальна швидкість
50 км/год
Вікова група
Дорослий
Модель
XT5 Max
Гарантійний термін, міс.
12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35.6 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Колір | Чорний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |
| Довжина: | 455 мм |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 627 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Призначення | Для всього дому |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 899 ₴

