Бренд:
Тип:
Призначення:
опалення / охолодження
Тип насоса:
Варіант виконання:
моноблок
Джерело тепла:
повітря
Теплова потужність (теплова віддача), кВт:
10,38 (тепло); 3,61 (холод)
Електрична потужність (споживана потужність), кВт:
3,53 (тепло); 3,23 (холод)
Температура води на виході, С:
немає даних
Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР:
2.91
Оснащення
Wi-Fi:
немає
Інверторний двигун:
немає
Водонагрівач, л:
немає
Гідроблок:
немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 53 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 кг |
| Висота | 420 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -30 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 10.38 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Тип теплового насоса | Повітря — вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 000 ₴
