Бренд:
Тип:
Призначення:
опалення + гаряче водопостачання + охолодження
Тип насоса:
Варіант виконання:
моноблок
Джерело тепла:
повітря
Теплова потужність (теплова віддача), кВт:
21,9 (тепло); 17,31 (холод)
Електрична потужність (споживана потужність), кВт:
5,88 (тепло); 11,4 (холод)
Температура води на виході, С:
75
Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР:
3.85
Оснащення
Wi-Fi:
є
Інверторний двигун:
є
Водонагрівач, л:
немає
Гідроблок:
немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 21.9 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 кг |
| Висота | 1000 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 488 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 261 400 ₴
