ALTEK застосовуються для створення та підтримки комфорту (опалення, ГВП, а також у комбінації опалення + гаряче водопостачання) у приміщеннях цілий рік при температурі навколишнього середовища від -25°C до +45°C шляхом комплексного використання енергоефективних технологій.
Теплова потужність спліт-системи ALTEK HEAT при обігріві приміщення в 4,3 рази перевищує споживану електричну, що робить його найбільш ефективним рішенням для опалення та ГВП Ваших будинків. Altek Heat 72 належить до типу «Повітря-Вода», виконаний у форматі моноблоку.
Може бути інтегрований в існуючу систему опалення як основне джерело тепла з існуючим теплогенератором як резервним, також комбінується з радіаторами, теплою підлогою, .
ПРИСТРІЙ: Тепловий насос серії ALTEK Heat складається з повітряного теплообмінника (випарника), теплообмінника "фреон-вода" (конденсатора), вентилятора, компресора, розширювального вентиля, автоматики.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 72 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 482 кг |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -30 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 16.7 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Тип теплового насоса | Повітря — вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 718 900 ₴
