Вхідна потужність
Режими роботи
Тип компресора
Вага
380 кг
Додаткові характеристики
Для підігріву охолодження будинку 520 м або басейну 90-165 м, споживання 16.3 кВт, теплова потужність 52 кВт. Управління через WiFi. Спіральний компресор Copeland (EVI)
Країна-виробник товару
Рекомендований об'єм басейну
90-165 м³
Живлення
380 В
Рівень шуму
68 дБ
Робоча температура
Від -25 до +45 °C
Розміри
1500x800x1515 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 380 кг |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -30 град. |
| Напруга | 380 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 16.3 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Тип теплового насоса | Повітря — вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 425 900 ₴
