Опалювана площа
Режими роботи
Тип компресора
Джерело енергії
Повітря-вода
Колір
Вага
113 кг
Додаткові характеристики
Теплова потужність (A7W35), кВт: 9.6
Електричне споживання (A7W35), кВт: 2.16
Потужність охолодження (A35W7), кВт: 6.3
Електричне споживання (A35W7), кВт: 2.53
Сила струму, номінальна, А: 14.97
Потужність двигуна вентилятора, Вт: 100
Двигун вентилятора, кількість, шт.: 1
Діаметр різьби, внутрішній, Inch: 1
Захист від проникнення вологи: IPX4
Клас захисту від ураження електричним струмом: I
Кількість в упаковці
1 шт
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36 місяців
Країна-виробник товару
Живлення
220 В/50 Гц
Рівень шуму
59 дБ
Робоча температура
Від -30 до +45 °C
Розміри
Габарити зовнішнього блока, ШxГxВ, мм: 1100x490x810
Габарити внутрішнього блока, ШxГxВ, мм: 550x325x650
Комплектація
Контролер Carel
Інвертор Carel
Компресор Panasonic з технологією EVI з інверторним керуванням
Пластинчастий теплообмінник зі сталі 316L
4-ходовий клапан SUNHUA
Випарник гідрофільна алюмінієва фольга та теплообмінник з мідних труб
Електронний розширювальний клапан Carel, 480 ступенів регулювання
Конектор змінного струму та теплове реле Eaton
Циркуляційний насос Grundfos з частотним регулятором UPM GEO 25-85-130K
Електронний датчик високого тиску Carel 4-4.5 Мпа, 0-3.45 Мпа
Вентилятор з інверторним керуванням двигуна
В асортименті ALTEK у серії PRO представлені теплові насоси
Фреон
R410A
Опалювальний коефіцієнт (COP)
4.44
Холодильний коефіцієнт (EER)
2.62
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 113 кг |
| Висота | 810 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -30 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 9.6 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Тип теплового насоса | Повітря — вода |
Інформація для замовлення
- Ціна: 179 400 ₴
