Вид
Ширина
42 см
Матеріал
ABS пластик
Країна-виробник
Китай
Довжина
109.2 см
Колір
Сірий
Вага
90 кг
Додаткові характеристики
Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 0.68-3.98
COP: 13.5-6.2
Охолоджуюча потужність, кВт: Нету
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: Нету
EER: Нету
Обсяг басейну, м: 60-110
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 49.7
Розмір товару, мм: 1092 x 420 x 958
Потужність
25200 Вт
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36 місяців
Висота
95.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 26 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Рівень шуму | 49.3 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 90 кг |
| Висота | 958 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 190 800 ₴
