Бренд:
Тип:
Призначення:
гаряче водопостачання
Тип насоса:
Варіант виконання:
моноблок
Джерело тепла:
повітря
Теплова потужність (теплова віддача), кВт:
20,5 (тепло)
Електрична потужність (споживана потужність), кВт:
3,3 (тепло)
Температура води на виході, С:
немає даних
Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР:
6,1
Оснащення
Wi-Fi:
є
Інверторний двигун:
є
Водонагрівач, л:
немає
Гідроблок:
немає
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 49.3 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 392 мм |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 20.5 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 800 ₴
