Вид
Ширина
35.9 см
Матеріал
ABS пластик
Країна-виробник
Китай
Довжина
95.4 см
Колір
Сірий
Вага
60 кг
Додаткові характеристики
Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 0.46-2.73
COP: 13.2-6.5
Охолоджуюча потужність, кВт: Нету
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: Нету
EER: Нету
Обсяг басейну, м: 40-75
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 48.2
Розмір товару, мм: 954 x 359 x 648
Потужність
16800 Вт
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36 місяців
Висота
64.8 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Рівень шуму | 54.5 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 392 мм |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна температура довкілля | 45 град. |
| Мінімальна температура довкілля | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 17 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 400 ₴
