Вид
Ширина
34.9 см
Матеріал
ABS пластик
Країна-виробник
Китай
Довжина
87.2 см
Колір
Сірий
Вага
47 кг
Додаткові характеристики
Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 0.29-1.74
COP: 13-5.9
Охолоджувальна потужність, кВт: не має
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: не має
EER: не має
Об'єм басейну, м³: 25-40
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 45.5
Розмір товару, мм: 872 x 349 x 654
Потужність
9.8 Вт
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36 місяців
Висота
65.4 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Теплова потужність | 9.5 кВт |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Рівень шуму | 54.5 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 47 кг |
| Висота | 392 мм |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 400 ₴
