ид
Ширина
65.8 см
Матеріал
ABS пластик
Країна-виробник
Китай
Довжина
96.1 см
Колір
Сірий
Вага
68 кг
Додаткові характеристики
Діапазон робочої температури, °C: від -5 до +45
Напруга мережі, В: 220
Споживання електроенергії на обігрів, кВт/год: 1.8
COP: 5.5
Охолоджуюча потужність, кВт: Нету
Споживання електроенергії на охолодження, кВт/год: Нету
EER: Нету
Обсяг басейну, м: 33-55
Хладоген: R32
Рівень шуму, дБ: 50.2
Розмір товару, мм: 961 x 658 x 312
Потужність
11500 Вт
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
36 місяців
Висота
31.2 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -5 град. |
| Напруга | 220 В |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 кг |
| Висота | 312 мм |
| Довжина | 961 мм |
| Ширина | 658 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 400 ₴
