Кількість ТЕНів
6
Кількість ступенів потужності котла
3
Кількість контурів
Габарити (ВхШхГ)
740*410*256,13 см
Тип підключення
Вага
34 кг
Теплова потужність
Керування
Спосіб нагрівання теплоносія
Матеріал теплообмінника
Гарантія
12 місяців
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 36 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 249 кв.м |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 300 ₴
