Максимальна потужність
15000 Вт
Кількість ТЕНів
6
Кількість ступенів потужності котла
3
Площа обігріву
Кількість контурів
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
75 x 42 x 30 см
Вага
33 кг
Габарити (ВхШхГ)
74 х 41 х 25.6 см
Вага в упаковці
34 кг
Габарити в упаковці (ВхШхГ)
75 х 42 х 30 см
Тип підключення
Вага
33 кг
Вага в упаковці
34 кг
Колір
Білий
Спосіб встановлення
Теплова потужність
Додатково
Живлення
Від мережі
Керування
Спосіб нагрівання теплоносія
Матеріал теплообмінника
Номінальна напруга
380 В
Призначення
Колір
Білий
Габарити (ВхШхГ)
74 x 41 x 25.6 см
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 7.5 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 120 кв.м |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 380~400 В, 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 950 ₴
