Місткість зарядної станції
Призначення
Тип акумуляторів
Тип (версія) розеток
Вихідні інтерфейси
Кількість портів USB Type A
4
Кількість портів USB Type C
2
Кількість розеток
2
Вихідна потужність (загальна)
Максимальна потужність пристроїв
Тип заряджання станції
Від мережі
Заряджання від автомобіля
Заряджання від сонячної панелі
Особливості
Максимальна потужність заряджання (220В)
Функції зарядки
Power Delivery
PowerIQ
Наскрізна зарядка
Вхідні інтерфейси
AC-роз'єм
DC-роз'єм
Вихідна сила струму
10 А
2.4 А
2.5 А
3 А
5 А
5.2 А
8 А
Вихідна напруга
12 В
15 В
20 В
230 В
5 В
9 В
Індикація
З дисплеєм
Одночасно заряджуваних пристроїв
9 шт
Вхідна напруга
11 В
230 В
32 В
60 В
Захист від
Зниженої напруги
Короткого замикання
Надлишкової напруги на виході
Надлишкової напруги на вході
Надмірної розрядки
Фірмові технології
HyperFlash
InfiniPower
Розміри
46.3 х 28.8 х 23.7 см
Час заряджання від мережі
Зарядка від мережі (1000 Вт): 2 години
Вага
19.8 кг
Робоча температура
Заряджання: -20 - +40
Живлення пристроїв: 0 - +40 °C
Колір
Чорно-сірий
Комплектація
Зарядна станція
Кабель живлення
Кабель для сонячної панелі
Посібник користувача
Країна реєстрації бренду
США
Гарантія
24 місяці
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Anker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 1536 мА/год |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Матеріал корпусу | Метал, Алюміній, Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість розеток | 2 |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 230 мм |
| Вага | 20 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Водонепроникний, Швидке заряджання батареї |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1842 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 2400 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 799 ₴
