Місткість зарядної станції
Призначення
Тип акумуляторів
Тип (версія) розеток
Вихідні інтерфейси
Кількість портів USB Type A
2
Кількість портів USB Type C
2
Кількість розеток
4
Вихідна потужність (загальна)
Максимальна потужність пристроїв
Тип заряджання станції
Від мережі
Заряджання від автомобіля
Заряджання від сонячної панелі
Особливості
Максимальна потужність заряджання (220В)
Функції зарядки
Power Delivery
QC швидка зарядка 3.0
Наскрізна зарядка
Стандартна
Вхідні інтерфейси
AC-роз'єм
DC-роз'єм
Вихідна сила струму
1.5 А
10 А
2 А
3 А
30 А
5 А
Вихідна напруга
12 В
15 В
20 В
230 В
5 В
9 В
Індикація
З дисплеєм
Одночасно заряджуваних пристроїв
10 шт
Форма вихідного сигналу
Чиста синусоїда
Вхідна напруга
11 В
60 В
Вхідний струм
21 А
Захист від
Зворотного струму
Зниженої напруги
Короткого замикання
Надлишкової напруги на виході
Надлишкової напруги на вході
Надмірної розрядки
Неправильного використання роз'ємів
Перегрівання
Перезаряджання
Перенавантаження
Матеріал корпусу
Пластик
Циклів зарядки станції
3000+ циклів зі збереженням 80% ємності
Розміри
419.5 x 293.5 x 409.5 мм
Час заряджання від сонячної панелі
Панеллю: 200 Вт = 10 годин / 400 Вт = 5 годин / 800 Вт = 2.5 години / 1200 Вт = 2 години
Час заряджання від мережі
1.2 години
Вага
33 кг
Робоча температура
від -20 до +40 °C
Колір
Чорний
Характеристики роз'ємів
USB Type-C х 2 шт – до 100 Вт на 20 В до 5 А
USB A х 2 шт – до 18 Вт на 12 В до 1.5А
Прикурювач х 1 шт – на 12 В до 10 А
RV Порт х 1 шт. – на 12 V до 30 А
Мережева розетка х 4 шт – PSW хвиля 230 В до 10.5 А (Загальний струм усіх розеток)
Комплектація
Зарядна станція
Зарядний кабель
Автомобільний зарядний кабель
Кабель для зарядки від сонячних панелей
Інструкція
Картка контролю якості
Гарантійний талон
Країна реєстрації бренду
США
Гарантія
6 років
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33 кг |
| Висота | 409 мм |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 2400 |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм | 10 мА |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Довжина | 420 мм |
| Ємність акумулятору | 1536 мА/год |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 3600 |
| Матеріал корпусу | Метал, Алюміній, Пластик |
| Призначення | Для всього будинку |
| Особливості | Водонепроникний, Швидке заряджання батареї |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядна станція |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 293 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 699 ₴
