Бренд
Країна реєстрації бренда
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
245 м2
Рівень шуму
48 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція з експлуатації
Виробництво
Італія
Керування та функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВС, , дисплей
Приєднувані пристрої
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик, сонячний колектор
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність і ефективність
Мінімальна теплова потужність
3.4 кВт
Максимальна теплова потужність
24,5 кВт
ККД
110 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Макс. електроспоживання
73 Вт
Клас захисту
IPX5D
Розміри та під'єднання
Діаметр димоходу під час коаксіального розташування труб
60/100 мм, 80/80 мм
Діаметр під'єднання до опалення
3/4 ″
Діаметр під'єднання газу
3/4 ″
Діаметр під'єднання гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
30 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
,
Витрата природного газу
2.65 м3/год
Витрата зрідженого газу
1.94 кг/год
Витрата ГВС
11.7 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димохода
Тип теплообмінника
монотермічний
Матеріал основного теплообмінника
Матеріал теплообмінника ГВС
неіржавка сталь
Об'єм розширювального бака
8 л
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
320 мм
Вага
28 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 мес.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Коефіцієнт корисної дії | 110 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 30 град. |
| Максимальна температура димових газів | 80 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 299 ₴
