Бренд
Країна реєстрації бренда
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
260 м2
Рівень шуму
48 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція
Виробництво
Італія
Керування та функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВС, дисплей
Приєднувані пристрої
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність і ефективність
Мінімальна теплова потужність
5.2 кВт
Максимальна теплова потужність
ККД
107.3 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Кількість фаз
однофазний
Макс. електроспоживання
82 Вт
Клас захисту
IPX4D
Розміри та під'єднання
Діаметр димоходу під час коаксіального розташування труб
60/100 мм
Діаметр під'єднання до опалення
3/4 ″
Діаметр під'єднання газу
3/4 ″
Діаметр під'єднання гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
20 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
3.02 м3/год
Витрата ГВС
16.1 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димохода
Матеріал основного теплообмінника
Об'єм розширювального бака
8 л
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
250 мм
Вага
31 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 мес.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 110 % |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Колір | Білий |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 470 ₴
