
Бойлер комбінований 80л TESY GCVS 804420 B11 TSRCP з контуром непрямого нагріву
18 760 ₴
- В наявності
- Код: 306287
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Об'єм
Тип
Бойлер комбінований
Кількість теплообмінників
1
Форма бака
Індикатор температури
Механічний
Максимальна температура води
85 С°
Електричний ТЕН
Максимальний тиск у баку
8 бар
Внутрішнє покриття бака
склокераміка
Габарити (ВхШхГ)
83х44х45 см
Тип встановлення
Вага
26.7 кг
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
Країна-виробник товару
Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 27 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 85 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1210 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 760 ₴