Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S24FTXF2-NGWi-Fi модуль для можливості керування кондиціонером через Смартфон/Планшет (ОС: Android, iOS) - опція; Преміальна енергозберігаюча комплектація "GENERATION VI" (підвищений контроль якості складання і матеріалів); Озонобезпечний високоефективний фреон R32; Затримка пуску вентилятору, з метою виключення обдуву холодним повітрям; Інноваційна технологія «DOUBLE SELF-CLEAN» дозволяє кондиціонеру робити самоочищення від пилу, грибків, вірусів та бактерій, методом миттєвої заморозки, та наступним нагрівом пластин теплообмінника до + 57-58°C. Кондиціонер повністю очищується за 30 хвилин. Це економить час та гроші на сервісному обслуговуванні, та дозволяє отримати здорове повітря, призводить до стерилізації поверхні теплообмінника, знищує бактерії та запобігає утворенню неприємних запахів. Самовідчищення внутрішнього блоку. Після припинення роботи кондиціонеру, вентилятор не зупиняється та видаляє вологу з теплообмінника, що виключає утворення цвілі, грибків і розмноження бактерій всередині блоку; - комплексна система фільтрації на основі семи фільтрів широкого спектру дії; Пульт із зручним LED-дисплеєм; Відображення поточного часу доби на пульті Д/У; Бактерицидне покриття пульта ДУ; Спеціальна функція контролю температури «I FEEL»; 24-годинний таймер на вмикання і вимикання; Режим комфортного сну SLЕЕР; Функція зниження вологості без зниження температури; Захист будинку від обмерзання +8°C; Інтелектуальне управління у режимі AUTO - автоматична зміна режимів роботи, залежно від змін температури в приміщенні; «CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління; Ширококутні жалюзі, що створюють охоплення усього об'єму приміщення; Теплообмінник з антикорозійним покриттям; Функція автоматичного перезапуску із запам'ятовуванням налаштувань; Інтелектуальне розморожування; Примусове вмикання / вимикання функції розморожування з пульта дистанційного керування; Система стабілізації напруги і безпечного низьковольтного старту; Самодіагностика порушень роботи основних блоків та режимів; Технологія "I-Action" - плавна і стабільна робота компресора на наднизьких частотах (1Гц); Розроблено для професійних інсталяцій.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper&Hunter |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6450 Вт |
| Потужність охолодження | 6150 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Гонконг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Тип управління | Пультом |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція пам'яті | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим осушення повітря | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Захист від замерзання | Так |
| Мінімальна температура | -15 град. |
| Максимальна температура | 43 град. |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1760 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1860 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 300 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 970 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 555 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 873 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 376 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 36.5 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Комплектація | Пульт ДК |
| Холодопродуктивність | 7506.4 |
| Режими роботи | Автоматичний Вентилятор Нічне Огрівання Охолодження Очищення повітря Турборежим |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 49 дБ |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A |
| Особливості | Функція "Авторестарт" Багатошвидкісний вентилятор Технологія інверторів від DAIKIN Захист від обмерзання зовнішнього блока Захист від обдування холодним повітрям Покриття "Blue Fin" Захист компресора |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | от -24 до +48 °C |
| Макс. довжина магістралі, | 19 |
| Площа приміщення, м2 | 20 |
| Робота за мінусової температури, °C | -15 |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 42.8х72х31 см |
| Фільтри тонкого очищення | CH SMART-ION Filter |
| Споживана потужність обігрівання/охолодження | 0.61/0.6 кВт |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Теплопродуктивність, кВт | 2.3 |
| Тип | Спліт-система |
| Колір | Білий |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 27х71.3х19.5 см |
| Функції | Дисплей Таймер Функція iFeel |
| Теплопродуктивність | 7847.6 |
| Холодопродуктивність, кВт | 2.2 |
| Країна реєстрації бренда | США |
| Тип фреону | R410A |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22/25/27/29 дБ |
| Тип компресора | Інверторний |
| Вага зовнішнього блока | 21.5 кг |
| Макс. перепад висоти магістралі, м | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 799 ₴
