Опалювальний конденсаційний котел з можливістю приготування гарячої води в комбінації з ємнісним водонагрівачем.
Конденсаційні котли відбирають з продуктів згоряння так звану «приховану» теплоту конденсації, що міститься у водяній парі. Для споживача це означає - економна витрата палива і високі показники по екології.
Моделі потужністю 10, 15, 20, 25, 30, 35 кВт
Опис
Газовий настінний конденсаційний опалювальний аппарат
Істотно збільшують ефектівность згоряння газу. Система IoniDetect постійно підлаштовує котел під конкретну якість газу, регулюючи співвідношення газ – повітря
Модуляція від 12%
Система LIN bus дозволяє отримати доступ до більшої кількості даних для кращого налаштування та діагностики котла
Система контролю опору системи опалення дозволяє виключити використання байпасу, знизити гідравлічні шуми та оптимізувати роботу циркуляційного насосу незалежно від кількості відкритих радіаторів
Система автоматичного підживлення та контролю тиску
Функція асистенту з налаштвань та повноформатний текстовий дисплей дозволяють швидко і легко налаштувати котел при першому пуску
Низький рівень шуму
Легке підключення модуля дистанційного керування під котлом для діагностики та керування котлом через інтернет
Можливість часових та температурних налаштуваннь безпосередньо на котлі
Можливість погодозалежного керування з та без автоматичного регулятора
Функція контролю витрати енергії та газу на котлі
Функції aquaPOWER plus, гарячий старт та «намилювання»
Для виготовлення максимально використовуються матеріали, що підлягають переробці
Країна виробництва Німеччина
Оснащення
Високоефективний насос, датчик тиску води, розширювальний бак на 10 літрів
Вбудований конденсаційний теплообмінник з нержавіючої сталі
Технологія контролю спалювання IoniDetect для адаптації до газу різної якості
Інтегрована система управління ГВП з пріоритетним перемикальним клапаном та нержавіючим теплообмінником
Діапазон модуляції 1:10
Захист від заклинювання насоса і пріоритетного переключаючого клапана при їх простою більше 23 год
Новий дизайн пристрою, панель керування з сенсорним екраном та LED підсвічуванням
Вбудований погодозалежне управління
Електронна цифрова шина eBUS; система LIN-bus
Можливість зовнішнього підключення інтернет-шлюзу sensoNET
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vaillant |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Коефіцієнт корисної дії | 107 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 35 град. |
| Максимальна температура димових газів | 85 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.3 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 35 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Об'єм розширювального бака | 10 л |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 75 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 348 мм |
| Підключення газу | 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 68 900 ₴
