Об'єм
Кількість теплообмінників
2
Тип встановлення
Габарити (ВхШхГ)
142х31.4х31.4 см
Вага
94,8 кг
Країна реєстрації бренду
Болгарія
Гарантія
24 місяці
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 65 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Потужність номінальна | 36 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 950 ₴
