Вага (кг)
92
Висота (мм)
1420
Глибина (мм)
650
Кількість ТЕНів
Опція
Країна реєстрації бренду
Болгарія
Кількість ТЕНів (шт)
Опція
Матеріал бака
емальована сталь;склокераміка
Матеріал обшивки
Вінілісшкіра
Матеріал теплоізоляції
Пінополіуретан
Матеріал корпуса
Вуглецева сталь
Можливість установки ТЕНа
Да
Наявність бічного фланця
є
Об'єм водонагрівача (л)
300
Призначення
Для котлів опалення
Розташування
Підлоговий
Рециркуляція
Є
Розміри (Ш × В × Г), мм
650 x 650 x 1420
Спосіб встановлення
Вертикально
Форма
циліндричний
Колір
Сірий
Ширина (мм)
650
Даний водонагрівач накопичувального типу призначений для побутового чи комерційного використання. Він підійде для роботи з водою будь-якого ступеня жорсткості гідросистем, де тиск не перевищує 8 бар. Купити Tesy EV 15S 500 75 доцільно у зв'язку з тим, що дане обладнання відрізняється тривалим терміном служби, простотою налаштування та подальшим технічним обслуговуванням.
Бойлер цієї моделі відноситься до категорії пристроїв непрямого нагріву. Устаткування відрізняється баком циліндричної форми. Корпус пристрою виготовлений; із сталевого сплаву, стійкого до механічних пошкоджень та негативних зовнішніх факторів. Внутрішнє покриття бака із високоякісної емалі забезпечує довговічність та надійність пристрою. Ціна формується на основі заявлених технічних особливостей пристрою:
Вбудований магнієвий анод для додаткового захисту від корозії.
Бічний фланець для очищення резервуара та встановлення додаткового нагрівача.
Високопродуктивна теплоізоляція - пінополіуретановий шар 50 мм забезпечує збереження тепла та енергоефективність.
Опціональна можливість встановлення терморегулятора та термодатчика.
Пристрій призначений для використання як у житлових, так і в нежитлових приміщеннях з температурою повітря не нижче +4 градуса Цельсія.
Особливості монтажу та сервісне обслуговування
Бойлер призначений для вертикальної установки для підлоги з бічним підключенням. Періодично пристрій потребує технічного обслуговування сервісним фахівцем для видалення осаду та накипу. Також раз на два роки необхідно виконувати заміну магнієвого анода для збереження захисних властивостей пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 92 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 000 ₴
