Об'єм
Тип
Бойлер непрямого нагрівання
Кількість теплообмінників
1
Форма бака
Встановлення
Тип встановлення
Внутрішнє покриття бака
Емаль
Гарантія
24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
Країна-виробник товару
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 21 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 95 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 200 л |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Непрямий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1160 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 400 ₴
