Бренд:
Tesy
Країна реєстрації бренду:
Болгарія
Серія:
SimpatEco M54
Тип продукції:
накопичувальний бойлер
Тип водонагрівача:
електричний, накопичувальний
Тип приєднання:
1/2"
Об'єм:
10
Управління по Wi-Fi:
немає
Форма бака:
компактний
Кількість ТЕНів:
1 шт
Потужність ТЕНа, Вт:
1500
Тип нагрівального елементу (Тена):
:
мокрий (відкритий)
Електроживлення:
230 В~
Спосіб керування/регулювання пристрою:
механічне
Клас енергоефективності:
B
Підведення труб:
нижнє
Функції та обладнання:
індикатор роботи, захист від надлишкового тиску, захист від перегріву, регулювання температури
Робочий тиск:
8 бар
Максимальна температура нагрівання:
65°C
Спосіб монтажу:
над мийкою, під мийкою
Час нагріву:
20 хв
Місце встановлення:
ванна, душ, кухня
Кількість споживачів:
до 1 людини
Колір:
білий
Гарантія:
від виробника
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 100 ₴
