Об'єм (л)
300
Висота
1427 мм
Об'єм (л)
300 л
Варіант монтажу
вертикальний
Внутрішнє покриття бака
эмаль
Габаритні розміри, мм
1427 х 650 мм
Діаметр водонагрівача (мм)
650 мм
Діаметр входу хол. води (дюйм)
1
Діаметр виходу гар. води (дюйм)
1
Конструкція бака
напірний
Максимальна робоча температура (| С)
95 | С
Країна бренда
Болгарія
Допустимий тиск води в резервуарі (бар)
8 бар
Напруга, В/Гц
230 В, 50 Гц
Макс. вага без води (кг)
66 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 62 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 300 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1420 мм |
| Глибина | 650 мм |
| Ширина | 650 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 494 ₴
