Об'єм
Тип
Бойлер комбінований
Кількість теплообмінників
1
Площа теплообмінника
0,28 м²
Максимальна потужність теплообмінника нагрівального контуру
6 кВт
Потужність ТЕНу
2000 кВт
Форма бака
Індикатор температури
Електронний
Механічний
Діаметр патрубків (виходів) підключення до котла
3/4 мм
Максимальна температура води
85 С°
Електричний ТЕН
Ступінь захисту IP
IP24
Внутрішнє покриття бака
Склокераміка
Колір
Білий
Оснащення
Запобіжний клапан
Запобіжний термостат
Захист від замерзання
Рециркуляція
Сервісний люк
Підведення труб
Нижнє
Габарити (ВхШхГ)
131.5 х 44 х 46.7 см
Тип встановлення
Вага
41.4 кг
Встановлення
Тип керування
Країна реєстрації бренду
Болгарія
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
Країна-виробник товару
Болгарія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 42 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 141 л |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1310 мм |
| Глибина | 470 мм |
| Ширина | 440 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 300 ₴
