
Телевизор 77", OLED, 120 Гц, 1000 кд/м2, VRR,Auto Game, AMD FreeSync Premium
109 890 ₴
- В наличии
- Код: 3к975
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Производитель
Состояние
Новое
Пользовательские характеристики
Bluetooth [Комунікації]
+
HDR [Матриця]
+
Smart TV [Інтерфейси та оснащення]
+
Wi-Fi [Комунікації]
+
Вага, кг [Загальні]
35.5
Вбудована пам'ять [Апаратна частина]
8 Gb
Гарантія (міс) [Виробник]
24
Діапазони тюнера [Інтерфейси та оснащення]
DVB-S
Колір корпусу [Загальні]
Black
Країна виробництва [Виробник]
Poland
Максимальна роздільна здатність [Дисплей]
3840х2160
Модель [Виробник]
77OLED770/12
Оперативна пам'ять [Апаратна частина]
3 Gb
Платформа Smart TV [Інтерфейси та оснащення]
Titan OS
Порти виходу [Інтерфейси та оснащення]
mini-jack 3.5mm
Порти входу [Інтерфейси та оснащення]
4x HDMI 2.1
Потужність колонок [Інтерфейси та оснащення]
2 x 10 Вт
Процесор [Апаратна частина]
P5 AI Perfect Picture
Підтримка 3D [Дисплей]
-
Розмір екрану, дюйми [Дисплей]
77
Технологія матриці [Дисплей]
OLED
Тип VESA кріплення [Інтерфейси та оснащення]
400x300
Тип екрану [Дисплей]
Flat (плаский)
Тип підсвічування [Матриця]
OLED
Тип товару [Виробник]
Телевізор
УКТЗЕД [Виробник]
8528724000
Частота розгортки, Гц [Матриця]
120
Яскравість, Кд/м2 [Матриця]
1000
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Голландия |
| Диагональ экрана | 77 дюйм |
| Операционная система | Titan OS |
| Состояние | Новое |
| Способы управления | Пульт-указка |
| Тип телевизора | Qled |
| Цвет | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 7 кг |
| Высота | 624 мм |
| Глубина | 244 мм |
| Ширина | 957 мм |
Информация для заказа
- Цена: 109 890 ₴