
Монитор Samsung 32" Odyssey Gaming G80SD Monitor (LS32DG800SIXUA, LS32DG802SUXDU) игровой 4K OLED 32",3840*2160,240 Гц
45 979 ₴
- В наличии
- Код: 789075а
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Максимальна частота оновлення
Діагональ дисплея
Максимальна роздільна здатність дисплея
Тип матриці
Контрастність дисплея
1000000:1
Країна-виробник
Клас
Геймерські
Інтерфейси
Кут огляду горизонтальний
178°
Мінімальний час відгуку матриці
Кут огляду вертикальний
178°
Ігрові технології
Відношення сторін
Максимальна яскравість дисплея
Колір корпусу
Максимальна кількість кольорів
1.07 млрд
Особливості
VESA
100x100 мм
Споживана потужність
Енергоспоживання (макс.): 180 Вт
Енергоспоживання (типове значення): 52.0 Вт
Енергоспоживання (DPMS): 0.50 Вт
Енергоспоживання (у вимкненому стані): 0.30 Вт
Покриття екрану
Матове
Фірмові технології
Наявність Smart TV
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth 5.2
Вага
З підставкою: 8,4. Без підставки: 5,3 кг
Габарити (В x Ш x Г)
З підставкою: 584.6 x 719.7 x 263.5 . Без підставки: 414.7 x 719.7 x 49.2 мм
Варіанти регулювання положення дисплея
Нахил: -2.0º(± 2°) ~ 25.0º(± 2°)
Обертання в площині столу: -30.0º(± 3°) ~ 30.0º(± 3°)
Pivot (Портретний) режим): -92.0º(± 2°) ~ 92.0º(± 2°)
HAS (Регульована за висотою підставка): 120.0 ± 5.0 мм
Характеристики роз'ємів
2 x USB 3.0
1 x USB Type-B
1 x mini-Jack (3.5 мм)
Додаткові опції
Динаміки: 2 x 5 Вт
Adaptive Sound Pro
Flicker Free
Eye Saver Mode
Quantum Dot Color
Image Size
Black Equalizer
Virtual AIM Point
Core Sync
Game Bar
Комплект постачання
Монітор
HDMI кабель
DP кабель
Мережевий кабель
Документація
Країна реєстрації бренду
Республіка Корея (Південна Корея)
Гаряча лінія виробника
Samsung 0-800-502-000 Пн - Нд, 07:00 - 22:00
Гарантія
24 місяці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | OLED |
| Цвет корпуса | Черный |
| Размеры | |
| Вес | 14 кг |
| Высота | 510 мм |
| Глубина | 160 мм |
| Ширина | 840 мм |
Информация для заказа
- Цена: 45 979 ₴