Котлі Витязь Comfort оснащені двоходовим теплообмінником з поліцями, що збільшує площу теплообміну. Котлі від 40 кВт оснащуються триходовим теплообмінником для ще більшої ефективності. Універсальна топка дозволяє використовувати паливо великого розміру, а об'єм камери дозволяє завантажувати до 62 літрів палива.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Витязь |
| Страна производитель | Украина |
| Автоматическая подача топлива | Нет |
| Вес | 167 кг |
| Вид топлива | Твердое |
| Виды твердого топлива | Антрацит, Щепа, Дрова, Опилки, Брикеты, Каменный уголь |
| Гарантийный срок | 48 мес |
| Коэффициент полезного действия | 89 % |
| Мощность номинальная | 12 кВт |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Объем воды в котле | 74 л |
| Объем камеры сгорания | 62 л |
| Площадь обогрева | 120 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Способ установки | Напольный |
| Цвет | Разные цвета |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1120 мм |
| Глубина | 750 мм |
| Диаметр дымохода | 160 мм |
| Ширина | 460 мм |
Информация для заказа
- Цена: 25 900 ₴

