Ferroli Bluehelix HITECH RRT 24C – це сучасний конденсаційний котел, розроблений італійськими інженерами, враховуючий любу потребу користувача, а також відповідний всім необхідним нормам на українському ринку газового обладнання. Ознайомимось більш детально з перевагами конденсаційного котла Ferroli Bluehelix HITECH RRT 24C: Висока ефективність : настінний газовий котел BLUEHELIX ALPHA з енергоефективністю A+ та діапазоном модуляції 1:7. Тобто мінімальна потужність котла на опалення та ГВП становить 3 – 3,5 кВт, що дозволяє споживати газу близько 0,4 м³/год. А клас енергоефективності А+ дозволяє споживати від 33% до 43% від середнього, тобто вдвічі менше від звичайних конденсаційних котлів. Дуже маленькі габарити: глибина котла складає всього 25см, що дозволяє встановити котел, наприклад, у кухонній шафі або сховати його в ніші. Тиха робота: максимальний рівень шуму котла за максимальної потужності - 48 дБ. Це говорить про якісну ізоляцію корпусу котла та камери згоряння, практично безшумна робота в режимі підтримки температури. Smart Connect – плата керування котла дозволяє підключити будь-який програматор (провідний або бездротовий), а також датчики температури як внутрішньої, так і зовнішньої. Це дозволить більш точно налаштовувати температуру системи опалення, а також керувати роботою котла за часом дня та ночі або запрограмувати роботу котла на тиждень як з панелі котла чи програматора, так і віддалено. Внаслідок чого економія енергоресурсів становить від 15% до 30% MC2: Multi Combustion Control: « Gas Adaptive » Інтелектуальна «Gas Adaptive» система, яка автоматично контролює та оптимізує згоряння, навіть якщо умови на вході газу та повітря змінюються. Висока сезонна ефективність обігріву, одна з найвищих у своїй категорії – до 94%. Настінний газовий котел BLUEHELIX HITECH RRT 24C можна комбінувати із системами попереднього нагрівання гарячої води з використанням сонячних батарей. Високопродуктивний первинний монотермічний теплообмінник з нержавіючої сталі. Має цільну конструкцію – тобто немає зварних швів. Порівняння теплообмінника BLUEHELIX HITECH RRT 24C з класичним теплообмінником. Форма теплообмінника дозволяє працювати максимально ефективно навіть при частковому засміченні. Мінімальні викиди забруднюючих речовин (клас 6 згідно з EN 15502-1) вже відповідно до положень директиви ErP від 26.09.2018 (викиди NOx < 56 мг/кВтч). Stop & Go : можна затримати запалювання пальника, активувавши його лише у разі фактичного відбору гарячої води для побутового споживання. Дана функція котла дозволяє працювати на ГВП у літньому режимі. Мікроакумуляторний котел. Максимальний санітарний комфорт сертифіковано 3 зірками (EN 13203). Система захисту від диму за допомогою зовнішнього аксесуару зі зворотним клапаном, який дозволяє встановлювати котел безпосередньо в колективних системах із надлишковим тиском. MGR: Готовність до використання метану та зрідженого газу. Завдяки простій конфігурації настінний газовий котел здатний працювати як на природному, так і на зрідженому нафтовому газі без необхідності використання додаткових комплектів для переобладнання. Функція "антизамерзання". Дозволяє залишати працюючу систему на дачах або заміських будинках, не турбуючись про розморожування системи. При температурі +5С ᵒ котел автоматично вмикається для підтримки позитивної температури в системі. Максимально зрозуміла та зручна панель управління. Високоефективний частотний циркуляційний насос Shinhoo GPA15-7.5 (Китай). Дозволяє знизити до мінімуму споживання електричної енергії, а також автоматично змінює швидкість обертання ротора за умови зміни температурних параметрів системи опалення. Що також дозволяє уникнути постійних навантажень на насос, а також більш точно підтримувати температуру. Цей насос має 4 діапазони тиску, що додатково знижує навантаження на насос або навпаки – збільшити напор, у випадку довгих магистралей системи опалення. Конденсаційний газовий Ferroli Bluehelix HITECH RRT 24C котел дуже зручно обслуговувати, всі компоненти котла легко доступні, що робить його одним з популярних серед технічних майстрів і найпоширеніших серед користувачів. МОЖЛИВИЙ НАВІТЬ НАРУЖНИЙ МОНТАЖ в частково захищенному місці до температури -5ᵒС.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ferroli |
| Страна производитель | Италия |
| Мощность номинальная | 24 кВт |
| Теплоноситель | Вода |
| Коэффициент полезного действия | 110 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Тип топки | Закрытая |
| Материал теплообменника | Нержавеющая сталь |
| Способ отвода отработанных газов | Турбо |
| Цвет | Белый |
| Вес | 28 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Тип котла по полноте использования энергии топлива | Конденсационные |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глубина | 320 мм |
| Диаметр дымохода | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 50 399 ₴


