Ємність накопичувача 2048 Втч та вихідна потужність 2400 Вт Перезаряджання від 0% до 80% всього за годину; Підтримує до 12 різних типів розеток. Надійне безперервне резервне харчування (ДБЖ) цілодобово. Зручне віддалене керування через зручну програму. Поставляється з 5-річною гарантією
Growatt Infinity 2000 – це революційна портативна зарядна станція, яка пропонує неперевершену потужність та ємність 2048 Вт·год , гарантуючи, що всі ваші пристрої матимуть достатню потужність. З вражаючою вихідною потужністю 2400 Вт (і короткочасним максимумом 3400 Вт) вона забезпечує стабільне та надійне живлення навіть для вимогливих приладів. Завдяки кільком виходам вона сумісна з різноманітними електричними пристроями, що робить її ідеальним супутником для подорожей, дому або надзвичайних ситуацій. Крім того, вона може похвалитися надшвидкою зарядкою – повна ємність менш ніж за дві години, а це означає, що ви завжди будете готові до роботи.
Окрім потужності та швидкості, Infinity 2000 PRO також пропонує інтелектуальні функції, такі як надійний захист ДБЖ з надшвидким перемиканням менше 20 мс, що забезпечує безперебійне живлення у разі відключення. Незалежно від того, чи ви в подорожі, працюєте у віддалених місцях, чи просто хочете мати безпечне резервне джерело живлення вдома, Growatt Infinity 2000 PRO — це рішення, яке дозволить вам завжди залишатися підключеним до джерела живлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Growatt |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Ємність акумулятору | 2048 мА/год |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість розеток | 4 |
| Максимальна потужність W | 3400 |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 419 мм |
| Вага | 23 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Цикли зарядки | 4000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 2048 |
- Ціна: 61 980 ₴


