Сталеві радіатори RENS - високоякісні сталеві опалювальні прилади, які використовуються для обігріву житлових, офісних та промислових будівель. Застосовуються в однотрубних та двотрубних системах опалення. Головними перевагами радіаторів є довговічність, відмінна тепловіддача, економічність, стійкість до корозії, невеликий об'єм теплоносія та прийнятна ціна. Класичне виконання у білому кольорі гармонійно впишеться у будь-який дизайн інтер'єру.
Матеріалом для виготовлення виробів є міцна холоднокатана сталь з невеликим вмістом карбону, товщиною 1,3 мм. Поверхня радіаторів проходить 4-х етапну обробку. Спочатку прилади піддаються хімічному очищенню, потім поринають у цинково-фосфатну ванну. Фарбування здійснюється порошковою поліепоксидною емаллю. Після кожного етапу просушуються радіатори в печах при високих температурах (близько 180-200°С), що гарантує тривалий термін експлуатації. Завдяки природній конвекції тепле повітря рівномірно поширюється кімнатою, чим забезпечується швидке обігрів
Виробник
Країна виробник
Україна
Теплова потужність
1764 Вт
Максимальна температура теплоносія
110 град.
Максимальний робочий тиск
10 бар
Випробувальний тиск
13 бар
Тип радіатора
22
Спосіб підключення
Бічне
Конструкція радіатора
Панельна
Вага
15.91 кг
Гарантійний термін
120 міс
Колір
Білий
Стан
Новий
Матеріал
Сталь
Габаритні і приєднувальні розміри
Висота
300 мм
Ширина
1200 мм
Глибина
100 мм
Товщина листа панелі радіатора
1.2 мм
Підключення теплоносія
1/2"
Комплектація
Кронштейн
Так
Кран Маєвського
Так
Заглушка
Так
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rens |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 16 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1764 Вт |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 1200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 802 ₴
