Тип виробу
Сталевий панельний радіатор
Тип панельного радіатора
22
Висота радіатора, мм
300
Ширина радіатора, мм
500
Глибина, мм
100
Тепловіддача, Вт
450
Площа обігріву, м²
6
Колір радіатора
Білий
Тип установки радіатора
Горизонтальний
Спосіб підключення
Бічне
Діаметр підключення
1/2
Матеріал радіатора
Сталь
Товщина стінки, мм
1 мм
Макс. робоча температура
110 °C
Робочий тиск
13 бар
Країна реєстрації бренду
Україна
Виробництво
Україна
Гарантія
120 міс
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rens |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 6.1 кг |
| Гарантийный срок | 120 мес |
| Испытательное давление | 13 бар |
| Максимальная температура теплоносителя | 110 град. |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 735 Вт |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Подключение теплоносителя | 1/2" |
| Ширина | 500 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 505 ₴
