Джерело живлення
220-24-/1/50 V/Ph/Hz
Теплопродуктивність (А7/6°C,w30/35°C)
4.3 ~ 12.3 kW
Споживча потужність (А7/6°C,w30/35°C)
0.7 ~ 3.8 kW
COP (А7/6°C,w30/35°C)
4.31 W/W
Теплопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
4.5 ~ 12.5 kW
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
1.4 ~ 5.1 kW
COP (А7/6°C,W47/55°C)
3.30
Холодопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
2.5 ~ 9.1 kW
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
1.9 ~ 6.1 kW
EER (А7/6°C,W47/55°C)
2.71 W/W
Клас енергоспоживання (SCOP)
А++
Тип холодоагенту
R410A
Заряджений обсяг холодоагенту
2.3 kg
Рівень шуму опалення
45 dB(A)
Рівень шуму охолодження
45 dB(A)
Діапазон робочих температур опалення
-5 ~ 48 °C
Діапазон робочих температур охолодження
-30 ~ 48 °C
Діапазон робочих температур ГВС
-30 ~ 48 °C
Розпаковані розміри (ДхГхВ)
1005*375*1460 mm
Розміри в упаковці (ДхГхВ)
1080*455*830 mm
Вага в/без упаковки
66/76 kg
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Максимальная температура окружающей среды | 48 град. |
| Минимальная температура окружающей среды | -5 град. |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 12.3 кВт |
| Тип теплового насоса | Воздух - вода |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 66 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 377 мм |
| Ширина | 800 мм |
Информация для заказа
- Цена: 148 895 ₴
