Режим опалення: Т повітря 7/6°С, Т режим 35/30°С
Теплова потужність, кВт
1,68…5,88
Споживча потужність, кВт
0,27…1,27
СОР
6,22…4,63
Режим опалення: Т повітря -7°С, Т режим 35/30°С
Теплова потужність, кВт
4,25
Споживча потужність, кВт
1,27
СОР
3,34
Режим опалення: Т повітря 7/6°С, Т режим 55/50°С
Теплова потужність, кВт
1,09…5,13
Споживча потужність, кВт
0,25…1,97
СОР
4,36…2,60
Режим опалення: Т повітря -7°С, Т режим 55/50°С
Теплова потужність, кВт
3,41
Споживча потужність, кВт
1,63
СОР
2,09
Режим охолодження: Т повітря 35°С/-, Т режим 12/7°С
Холодопродуктивність, кВт
0,94…4,71
Споживча потужність, кВт
0,20…1,71
EER
4,70…2,75
Режим ГВП: Т (вихід, вхід) 20/15°С, Т води від 15 до 55°С
Теплова потужність, кВт
7,1
Споживча потужність, кВт
1,68
СОР
4,23
Інформація про внутрішній блок
Електричний нагрівач, кВт
3
Розширювальний бак, л
8
Водяні труби підключення, дюйм
G1″
Вихід холодоагенту, мм
Ф15,88
Вхід холодоагенту, мм
Ф6,35
Номінальна витрата води, м³/год.
1,03
Водяна помпа
частотна
Рівень звукового тиску дБ(А) на 1м
28
Розмір нетто, мм
450х285х786
Клас водонепроникності
IPX1
Інформація про внутрішній блок
Марка компресору
Panasonic
Рівень звукового тиску дБ(А) на 1м
43…53
Розміри нетто, мм
960х425х710
Клас водонепроникності
IPX4
Загальна інформація
Мережа живлення, В
220…240~/50Гц
Клас енергоефективності (35°С)
А+++
Клас енергоефективності (55°С)
А++
Максимальна споживча потужність, кВт
5,1 (2,1+3)
Максимальний робочий струм, А
23,2(9,5…13,7)
Холодоагент
R32
Робочий температурний діапазон, °С
-25…+43
Максимальна температура вихідної води
60
Захист від удару струмом
I
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 5 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 125 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 377 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 158 495 ₴
