• Енергетичний клас: А+++
• Опалення+Охолодження+ГВС
• Повний інвертор постій ного струму, компресор і двигун вентилятора Panasonic
• -30C інвертор EVI
• Розумне управління WIFI
• Хладоагент R32, екологічно чистий
• Температура води на виході до 60°С.
Тепловая мощность (кВт)
18
Тип
Тепловой насос
Источник тепла
Воздух
Макс. рабочая температура (°C)
43
Минимальная температура для работы (°С)
-30
Область применения
Отопление/Охлаждение
Питание (В)
230
Страна производитель товара
Украина
Тип фреона
R32
Размеры (Г x Ш x В) мм
377 x 1077 x 1460
Вес кг
150
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 18 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 150 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 377 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 330 000 ₴
