• Енергетичний клас: А+++
• Опалення+Охолодження+ГВС
• Повний інвертор постій ного струму, компресор і двигун вентилятора Panasonic
• -30C інвертор EVI
• Розумне управління WIFI
• Хладоагент R32, екологічно чистий
• Температура води на виході до 60°С.
Технічні характеристики:
Модель
-
BLN-026TA3
Джерело живлення
V/Ph/Hz
380-415/3/50
Теплопродуктивність (А7/6°C,w30/35°C)
kW
11.8 ~ 28.6
Споживча потужність (А7/6°C,w30/35°C)
kW
2.9 ~ 6.2
COP (А7/6°C,w30/35°C)
W/W
4,36
Теплопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
11.8 ~ 28.8
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
3.8 ~ 8.1
COP (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
3,69
Холодопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
5.2 ~ 19.5
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
4.8 ~ 9.3
EER (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
2,83
Клас енергоспоживання (SCOP)
-
А++
Тип холодоагенту
-
R32
Заряджений обсяг холодоагенту
kg
5.5
Рівень шуму опалення
dB(A)
50
Рівень шуму охолодження
dB(A)
51
Діапазон робочих температур опалення
°C
-5 ~ 48
Діапазон робочих температур охолодження
°C
-30 ~ 48
Діапазон робочих температур ГВС
°C
-30 ~ 48
Розпаковані розміри (ДхГхВ)
mm
1127×427×1560
Розміри в упаковці (ДхГхВ)
mm
1150X500X1720
Вага в/без упаковки
kg
160/178
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 28.8 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 160 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 427 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 500 000 ₴
