• Енергетичний клас: А+++
• Опалення+Охолодження+ГВС
• Повний інвертор постій ного струму, компресор і двигун вентилятора Panasonic
• -30C інвертор EVI
• Розумне управління WIFI
• Хладоагент R32, екологічно чистий
• Температура води на виході до 60°С.
Технічні характеристики:
Модель
-
BLN-032TA3
Джерело живлення
V/Ph/Hz
380-415/3/50
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,w30/35°C)
kW
14.5 ~ 36.3
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,w30/35°C)
kW
3.8 ~ 7.6
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,w30/35°C)
W/W
4.20
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
kW
14.7 ~ 36.6
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
kW
4.9 ~ 9.9
Номінальне опалення(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
3.52
Номінальне охолодження(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
kW
6.2 ~ 24.5
Номінальне охолодження(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
kW
5.1 ~ 11.4
Номінальне охолодження(Макс) (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
2.96
Клас енергоспоживання (SCOP)
-
А++
Тип холодоагенту
-
R32
Заряджений обсяг холодоагенту
kg
7.5
Рівень шуму опалення
dB(A)
50
Рівень шуму охолодження
dB(A)
51
Діапазон робочих температур опалення
°C
-5 ~ 48
Діапазон робочих температур охолодження
°C
-30 ~ 48
Діапазон робочих температур ГВС
°C
-30 ~ 48
Розпаковані розміри (ДхГхВ)
mm
1127*427*1560
Розміри в упаковці (ДхГхВ)
mm
1150*500*1720
Вага в/без упаковки
kg
200/218
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 36.6 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 200 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 427 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 555 000 ₴
