
Інверторні теплові насоси для опалення Termojet серії Premium BLN-018TB3
400 000 ₴
- В наличии
- Код: BLN-018TB3
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
• Енергетичний клас: А+++
• Опалення+Охолодження+ГВС
• Повний інвертор постій ного струму, компресор і двигун вентилятора Panasonic
• -30C інвертор EVI
• Розумне управління WIFI
• Хладоагент R32, екологічно чистий
• Температура води на виході до 60°С.
Технічні дані:
Модель
-
BLN-018TB3
Джерело живлення
V/Ph/Hz
380≈415/3/50
Теплопродуктивність (А7/6°C,w30/35°C)
kW
18.77 (6,20-20.50)
Споживча потужність (А7/6°C,w30/35°C)
kW
3.99
COP (А7/6°C,w30/35°C)
W/W
4.70
Теплопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
16.90
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
5.47
COP (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
3.09
Холодопродуктивність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
15.88
Споживча потужність (А7/6°C,W47/55°C)
kW
4.99
EER (А7/6°C,W47/55°C)
W/W
3.18
Рівень ERP(температура вихідноı̈ води 35C)
-
A+++
Рівень ERP(температура вихідноı̈ води 35C)
-
A++
Номінальна вихідна потужність
kW
7.24
Номінальний вхідний струм
A
13.20
Холодоагент/Вага
-
R32
Номінальна витрата води
m3/h
3.20
Кількість вентиляторів
-
2
Тип двигуна вентилятора
-
Інвертор постійного струму
Компресор
-
Panasonic / інвертор постійного струму / поворотний/ EVI
Циркулюючий насос
-
Grundfos / Тип інвертора / Вбудований
IP клас
-
IPX4
Звуковий тиск на відстані 1 м
dB(A)
54
Максимальна температура води на виході
°C
60
З'єднання водопровідних труб
-
DN 40 (1.5")
Падіння тиску при номінальному витраті води
kPa
32
Діапазон робочих температур (режим обігріву)
°C
-30≈45
Діапазон робочих температур (режим охолодження)
°C
16≈45
Розпаковані розміри (ДхГхВ)
mm
1050x420x1250
Розміри в упаковці (ДхГхВ)
mm
1100x480x1400
Вага без упаковки
kg
155
Вага в упаковці
kg
175
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Termojet |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Напряжение | 220 В |
| Тепловая мощность | 18.77 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 155 кг |
| Высота | 1000 мм |
| Длина | 420 мм |
| Ширина | 1000 мм |
Информация для заказа
- Цена: 400 000 ₴