ідеально підійде для обігріву приміщення як в автономній, так і в централізованій системах опалення. Має оригінальний відносно стриманий дизайн, що дозволяє йому вписатися в будь-які типи приміщень, з будь-яким стилістичним оформленням. З цим радіатором ви зможете досягти максимального рівня тепловіддачі, за короткий час нагрівання теплоносія. Виготовляється з високоякісних матеріалів, міцних та зносостійких за своїми характеристиками. Для зовнішнього естетичного вигляду і додаткового захисту від негативних зовнішніх впливів покривається шаром порошкового покриття.
Бренд
Артикул
F062205012010300
Тип
Межосевое расстояние (мм)
450
Глубина (мм)
100
Резьбовое соединение (дюймы)
1/2
Длина (мм)
1200
Страна производитель товара
Польша
Максимальное давление (бар)
10
Тип радиатора
Способ подключения
Боковой
Высота (мм)
500
Отапливаемая площадь (м2)
Тепловая мощность (75/65°С - ΔT50), Вт
1764
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PURMO |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1764 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 770 ₴
