ідеально підійде для обігріву приміщення як в автономній, так і в централізованій системах опалення. Має оригінальний відносно стриманий дизайн, що дозволяє йому вписатися в будь-які типи приміщень, з будь-яким стилістичним оформленням. З цим радіатором ви зможете досягти максимального рівня тепловіддачі, за короткий час нагрівання теплоносія. Виготовляється з високоякісних матеріалів, міцних та зносостійких за своїми характеристиками. Для зовнішнього естетичного вигляду і додаткового захисту від негативних зовнішніх впливів покривається шаром порошкового покриття.
Артикул
F062205011010300
Тип
Способ подключения
Боковой
Длина (мм)
1100
Максимальное давление (бар)
10
Межосевое расстояние (мм)
450
Тип радиатора
Высота (мм)
500
Глубина (мм)
100
Страна производитель товара
Польша
Тепловая мощность (75/65°С - ΔT50), Вт
1617
Отапливаемая площадь (м2)
Резьбовое соединение (дюймы)
1/2
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PURMO |
| Страна производитель | Польша |
| Максимальное рабочее давление | 10 бар |
| Состояние | Новое |
| Способ подключения | Боковое |
| Тепловая мощность | 1617 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 500 мм |
| Глубина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 525 ₴
