
Бездротова сирена Ajax Superior StreetSiren Plus Jeweller white із захистом від саботажу для вулиці
7 799 ₴
- В наличии
- Код: 117721.308.WH1
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Виробник
Тип пристрою
Лінійка продуктів
Тип встановлення
,
Канали зв'язку
Технологія зв'язку Jeweller
Акустична потужність, дБ
Робоча частота
Дальність зв'язку з централлю / прииймачем, м
1500 (відкритий простір)
Тампер
є
Живлення
Напруга живлення / джерело живлення
8 батарей CR123A, термін служби до 10 років
Висота монтажу, м
2.5
Тип оповіщення
Струм споживання, мА
від 75,6 мкА у спокої до 690 мА за високої гучності
Колір
Ступінь захисту
Робоча температура, °C
-25 ~ +60
Розміри, мм
210x210x71
Гарантія, міс
24
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Управление | Локальное/Сетевое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.176 кг |
| Высота | 210 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 71 мм |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Материал | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -25 град. |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 210 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 799 ₴