
Superior MotionCam HD (PhOD) white Jeweller Бездротовий сповіщувач руху з камерою Ajax
5 080 ₴
- В наличии
- Код: 000027929
+380 (95) 857-93-22
Дмитро- +380 (50) 885-98-64Дмитро
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Покриття
до 12 м 88,5°
Особливості
ІЧ датчик руху
Висота установки
2,4 м
Імунітет до тварин
вагою до 20 кг; висотою до 50 см
Цифрова температурна компенсація
Підтримує
Антісаботаж
Підтримує
Частотна характеристика
868,0–868,6 МГц
Відстань передачі
до 1700 м
Швидкість детекції
0,3 - 2,0 м/с
Камера
960 × 720
Живлення
2 × CR123A
Ступінь захисту
IP50
Робоча температура
−10 °C - +40 °C
Розміри
135 × 70 × 60 мм
Вага
170 г
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
70 x 135 x 85 мм
Вага брутто
0.22 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 134 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 59 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.176 кг |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Материал | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Управление | Локальное/Сетевое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 080 ₴