Hub Hybrid – гібридна централь системи безпеки Ajax. Працює з дротовими та бездротовими пристроями Ajax. Керує роботою під’єднаних пристроїв, взаємодіє з користувачем та охоронною компанією. Призначена для встановлення у приміщенні. Hub Hybrid потрібен доступ до інтернету для підключення до хмарного сервісу Ajax Cloud. З’єднання відбувається через Ethernet і дві сім-картки. Хаб доступний у двох варіаціях: з 2G чи 2G/3G/4G (LTE) модемом.
Метод роботи
4–жильний кабель; Jeweller
Відстань передачі
до 2000 м
Ethernet
1 × роз’єм 8P8C до 100 Мб/с
GPRS
2 × слот для mini–SIM
Провідні зони
8 ліній (шин)
Кількість груп
до 9
Макс. кількість користувачів
до 50
Бездротовий брелок
До 10
Живлення
110–240 В
Резервна батарея
12 В; до 60 годин
Потужність споживання
до 14,4 Вт
Робоча температура
−10°C - +40°C
Розміри
192 × 238 × 100 мм
Кількість в ящику
120 шт
Розмір упаковки (Ш х В х Г)
238 x 192 x 100 мм
Вага брутто
0.852 кг
Строк гарантії
24 міс.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Управление | Локальное/Сетевое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.852 кг |
| Высота | 240 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 100 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Материал | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 190 мм |
Информация для заказа
- Цена: 14 500 ₴
