Обладнана
нічним підсвічуванням
Живлення
AC 16-24В, DC 12-24 В, Li-Ion акумулятор 600 мАг В
Клас захищеності
IP54
Матеріал корпусу
Пластик
Розміри
145 / 47 / 34 мм
Вага
163 г
Монтаж
Накладний
Робоча вологість
<90%
Підключення
Бездротове
Дальність підсвічування
6 м
Бренд
Ajax
Роздільна здатність запису
4 Мп
Відеокодек
H.264
Протоколи
JetSparrow, Jeweller, Wings
Дальність передачі
1700 м
Особливості моделі
PIR-детектор руху
Встановлення
Внутрішнє, Зовнішнє
Країна виробник товару
Україна
Назва
Відеодзвінок з WiFi 4Mp Ajax Doorbell (8EU) ASP graphite
Мережа
WiFi, так
Робоча температура
-25 °C ~ +60 °C
Колір
Графітовий
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Управление | Локальное/Сетевое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.163 кг |
| Высота | 145 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 47 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Материал | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 34 мм |
Информация для заказа
- Цена: 9 100 ₴
