Ajax NVR — це 16-канальний мережевий відеореєстратор, який можна використовувати для домашньої або офісної системи відеоспостереження. До відеореєстратора можна під'єднувати IP-камери сторонніх виробників, які підтримують протоколи ONVIF і RTSP. За допомогою застосунків Ajax користувач може переглядати записані відеоматеріали як у реальному часі, так і в архіві.
Відеореєстратор записує дані з камер відповідно до налаштувань, надаючи користувачам відеопідтвердження тривог, якщо воно активоване. Відеореєстратор записує отримані дані за відповідних налаштувань і наявності жорсткого диска (не входить до комплекту). NVR дає змогу встановити накопичувач з об'ємом пам'яті до 16 Тб.
Також NVR може працювати без жорсткого диска. Якщо жорсткий диск не встановлено, відеореєстратор використовується тільки для інтеграції сторонніх IP-камер у систему Ajax.
NVR також потребує доступу до інтернету для під'єднання до хмарного сервісу Ajax Cloud і під'єднується до мережі через Ethernet за допомогою відповідного роз'єму. Хаб використовується тільки для додавання NVR у систему Ajax. Відеореєстратор Ajax NVR не оснащений мережевими підключеннями PoE для IP-камер, тому потрібен комутатор PoE.
Функціональні переваги Ajax NVR:
Індивідуальне налаштування IP-камер з можливістю регулювання роздільної здатності, яскравості, контрастності та інших параметрів, забезпечуючи оптимальну якість відеоспостереження.
Перегляд відеопотоку в реальному часі з можливістю збільшення масштабу, що дає змогу більш детально розглядати події.
Зручне відтворення відеозаписів з архіву з інтуїтивною навігацією за хронологією і календарем, при цьому забезпечується легкий доступ до історії подій.
Гнучкість вибору і налаштування пристрою для виявлення руху в кадрі, що дає змогу оптимізувати функціональність системи під конкретні вимоги.
Персоналізоване налаштування функції виявлення руху через NVR з можливістю створення зон виявлення і встановлення рівня чутливості.
Можливість одночасного перегляду відеопотоку з декількох камер на відеостіні, що спрощує моніторинг великих областей.
Автоматичне створення відеозаписів за сценаріями відеоспостереження при спрацьовуванні датчика руху, що полегшує аналіз подій.
Наявність захисного механізму — тампера, що забезпечує надійний захист від несанкціонованого доступу та попередження про можливі інциденти.
Ajax NVR - 16-канальний мережевий відеореєстратор для домашньої або офісної системи відеоспостереження. Хаб використовується для додавання NVR в систему Ajax. Кількість каналів: 16-канальний, під'єднання до 16 IP-відеокамер. Частота кадрів: роздільна здатність до 4K, 25/30 кадрів на секунду. Сумісність: Hub, Hub Plus, Hub 2 (2G), Hub 2 (4G), Hub 2 Plus, Hub Hybrid (2G), Hub Hybrid (4G). IP-відеокамери: ONVIF (Profile S/T), RTSP. Пам'ять: жорсткий диск до 16 ТБ, підключення SATA, розмір HDD 3,5" (жорсткий диск не входить до комплекту). Компресія відео: H.265 / H.264. Канали зв'язку: Ethernet, Bluetooth. Швидкість передачі даних: до 100 Мб/с. Тип встановлення: всередині приміщень. Захист тампером: є. Живлення: 110-240 В~, 50/60 Гц, 0,6 A. Колір: білий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Высота | 193 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 171 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | 0 град. |
| Ширина | 193 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 840 кг |
| Материал | Пластик |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Управление | Локальное/Сетевое |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 7 700 ₴
