Характеристики
Виробник
Тип пристрою
Лінійка продуктів
Канали зв'язку
Ethernet, Bluetooth
Тампер
є
Живлення
Напруга живлення / джерело живлення
110–240 В~, 50/60 Гц
Компресія відео
H.264, H.265
Струм споживання, мА
0.6 A
Кількість IP-камер, що підключаються
Жорсткі диски
Резервне живлення
CR2032, 3 В
Потужність споживання, Вт
24
Колір
Ступінь захисту
Робоча температура, °C
0 ~ +40
Розміри, мм
193×193×47
Вага, г
615
Гарантія, міс
24
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Высота | 26 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 171 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Ширина | 82 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 840 кг |
| Материал | Пластик |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 5 100 ₴
