Безконтактна карта управління охороною Ajax Pass white (100pcs)
Ajax Pass — безконтактна карта для клавіатури. Дозволяє керувати системою охорони без облікового запису, введення пароля та доступу до програми Ajax. Для активації/вимкнення охорони досить просто піднести картку до зчитувача.
Підтримується .
У комплект входить Ajax Pass у кількості 100 шт.
Принцип роботи Ajax Pass
Після активації клавіатури до неї необхідно піднести картку та систему безпеки або її частину буде поставлено/знято з охорони.
Для кожної картки Ajax Pass можна визначити права доступу та прив'язати ім'я користувача через програму Ajax. Її використання буде фіксуватися в історії використання, що дозволить адміністратору системи відкликати або обмежити права доступу пристрою в будь-який момент.
Тип пристрою
RFID
Робоча температура, °C
-10 ~ +40
Розміри, мм
86 x 54 x 0.8
Вага, г
6
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | AJAX |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг |
| Высота | 0.8 мм |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Длина | 86 мм |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Материал | Пластик |
| Минимальная рабочая температура | -10 град. |
| Способ монтажа | Накладной |
| Тип клавиатуры | Сенсорная |
| Тип устройства | Прибор управления |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 54 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 598 ₴
